montaż mebli biurowych Warszawa

Montaż mebli biurowych

Montaż mebli biurowych może się okazać bardzo czasochłonny zwłaszcza, kiedy skręcenia wymaga od kilku do kilkunastu biurek, regałów i szaf na dokumenty. Na szczęście, zamiast samodzielnie podejmować się realizacji tego karkołomnego zadania lub obarczać nim pracowników firmy, możesz zlecić je nam!

Montaż i skręcanie mebli to nasza specjalność. Od lat z sukcesami obsługujemy mniejsze i większe firmy oferując profesjonalny montaż mebli biurowych oraz mebli stanowiących wyposażenie pomieszczeń socjalnych dla pracowników. Skręcamy również meble sklepowe oraz meble eksploatowane w lokalach usługowych. Bogate doświadczenie w tym zakresie przekłada się na bardzo dobrą znajomość systemów montażowych stosowanych przez większość producentów mebli biurowych na rynku. To z kolei pozwala nam na szybką i bezproblemową realizację zleceń, również tych bardzo dużych.

Wyróżnia nas wysoka kultura pracy, która przekłada się na poszanowanie miejsca pracy. Montując meble dokładamy wszelkich starań, aby nie uszkodzić innych elementów wyposażenia biura lub samych ścian. Zakończywszy pracę na danym stanowisku sprzątamy je, a kartony oraz materiały zabezpieczające meble na czas transportu składujemy w miejscu do tego wskazanym.

Montaż mebli biurowych – Warszawa i okolice

Usługi związane z montażem mebli biurowych realizujemy na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Współpracujemy z różnymi przedsiębiorstwami elastycznie dopasowując zakres oraz sposób realizacji zlecenia do indywidualnych potrzeb firmy. W większości przypadków montaż mebli biurowych wykonujemy poza godzinami pracy biura, dzięki czemu wymiana mebli nie paraliżuje pracy biura i nie generuje niepotrzebnych niedogodności.