montaż mebli dziecięcych Warszawa

Montaż mebli dziecięcych

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową, która od lat z sukcesami oferuje swoim klientom usługi związane ze skręcaniem i montażem mebli pokojowych. Jedną z naszych specjalności jest montaż mebli dziecięcych. W swoim portfolio posiadamy setki zrealizowanych zleceń, w ramach których powierzano nam:

  • montaż poszczególnych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego,
  • montaż kompletnego zestawu mebli dziecięcych,
  • montaż kompletnego zestawu mebli młodzieżowych,
  • montaż mebli wykonanych na zamówienie.

Zrealizowane na przestrzeni lat zlecenia przełożyły się na bogate doświadczenie naszych montażystów, którzy bez trudu są w stanie zmontować praktycznie każdy mebel. Na potrzeby Naszych Klientów montujemy meble zakupione w sklepie IKEA, a także innych popularnych salonach meblowych – Red Black White, Agata Meble, Bodzio i wielu innych.

Pracujemy z wykorzystaniem narzędzi własnych. Powierzając nam usługę montażu mebli dziecięcych nie muszą się Państwo troszczyć o odpowiednie wyposażenie naszego warsztatu pracy. Każdy z naszych montażystów zawsze ma pod ręką wszystkie narzędzia, które mogą się okazać niezbędne podczas skręcania mebli.

Montaż mebli dziecięcych – Warszawa i okolice

Usługi związane z profesjonalnym montażem mebli dziecięcych świadczymy na terenie miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Podejmujemy się montażu mebli do pokojów noworodkowych, mebli dziecięcych oraz młodzieżowych. Wyróżnia nas wysoka kultura pracy, która przekłada się na poszanowanie otoczenia oraz szczególną staranność podczas wykonywania obowiązków.

Klientów zainteresowanych zleceniem montażu mebli dziecięcych lub młodzieżowych zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem firmy.