Wydawać by się mogło, że skręcenie kilku szafek nie powinno nam zająć zbyt wiele czasu… W praktyce bywa z tym bardzo różnie, bo poszczególni producenci mebli mieszkaniowych korzystają z różnych systemów montażowych. Dlatego jeśli nie masz czasu i ochoty na puzzle z płyt meblowych powierz montaż mebli mieszkaniowych profesjonalistom takim jak my!

Nasza firma od lat z sukcesami świadczy usługi związane z montażem mebli. Działamy profesjonalnie i kompleksowo pomagając zarówno osobom, które potrzebują pomocy po przeprowadzce lub całkowitej wymianie umeblowania w domu, jak i osobom, które są zainteresowane zleceniem montażu pojedynczego mebla. Każde zlecenie traktujemy z należytą uwagą i starannością. Cechuje nas wysoka kultura pracy oraz skuteczność, co przekłada się na ekspresowy montaż mebli pokojowych we wszystkich pomieszczeniach.

Jakie meble mieszkaniowe montujemy?

Jesteśmy grupą doświadczonych monterów z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej. Na potrzeby naszych klientów montujemy meble do pokoi dziennych, meble do pokoi dziecięcych, meble do domowych gabinetów, meble kuchenne i łazienkowe, a także szafy oraz innego rodzaju zabudowę meblową.

Gdzie działamy?

Wszelkie usługi związane z montażem mebli mieszkaniowych świadczymy na terenie Warszawy i najbliższych miejscowości. Klientów zainteresowanych zamówieniem kompleksowego montażu mebli zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy profesjonalną obsługę – dysponujemy wszystkimi niezbędnymi narzędziami, a po zakończeniu prac utylizujemy opakowania po meblach.